FAQ – REZERWACJA OBOZÓW

Krótkie FAQ, w którym zawarliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania rodziców:

1. Czy muszę wypełniać formularz internetowy?

Prosimy, KONIECZNIE wypełnijcie formularz internetowy. Zamieszczone tam informacje (np. miejsce wyjazdu, nr pesel) są naprawdę niezbędne dla organizacji wyjazdu.
Jeśli z jakichś powodów zupełnie nie możecie wypełnić formularza, to prosimy o mail na rezerwacja@silberberg.pl.
Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych.

2. Czy dostanę potwierdzenie rezerwacji?

Po wysłaniu formularza otrzymacie potwierdzenie wstępnej rezerwacji, wraz z umową i kartą uczestnika, na podany w nim adres e-mail. Jeśli po wysłaniu formularza nie otrzymaliście potwierdzenia – sprawdźcie, czy podany przez Was mail był prawidłowy oraz sprawdźcie folder ze spamem. W razie problemów z działaniem formularza (zdarzają się różne błędy w skrypcie) prosimy o informację na adres rezerwacja@silberberg.pl .

3. Kiedy moja wstępna rezerwacja jest ważna?

Otrzymanie potwierdzenia gwarantuje wstępną rezerwację. NIKOGO NIE WYKREŚLIMY z listy bez wcześniejszego kontaktu, ale jeśli nie otrzymamy odpowiedzi na nasze przypomnienia, to rezerwacja będzie anulowana.

4. Co się stanie, jeśli nie zdążę wpłacić zaliczki na czas?

Po wstępnej rezerwacji wysyłamy do Was pakiet dokumentów na podany w rezerwacji adres e-mail. Po otrzymaniu umowy zostaje 14 dni na wpłatę zaliczki. Jeśli zaliczka nie wpłynie, WSTĘPNA REZERWACJA JEST AKTUALNA, ale będziemy dzwonić i pytać, czy ją podtrzymujecie oraz poprosimy o wiążący termin wpłaty zaliczki. Dopiero przy dalszym braku wpłaty zaliczki rezerwację anulujemy.

5. Co, jeśli nie dotrą do mnie dokumenty?

Wysyłamy dokumenty za pośrednictwem e-maila, chyba, że życzą sobie Państwo dodatkową wysyłkę pocztą konwencjonalną.

Jeśli dokumenty nie dotarły na skrzynkę e-mail, prosimy o kontakt rezerwacja@silberberg.pl , może to oznaczać błędnie podany w zgłoszeniu adres, mail mógł utknąć na filtrze antyspamowym lub z innych powodów technicznych nie trafić do adresata.
Jeśli problem dotyczy wysyłki papierowej – to najprawdopodobniej problem z pocztą, wówczas ponowimy wysyłkę.

6. Czy wysyłacie potwierdzenie także po otrzymaniu przelewu?

Potwierdzeniem wpłaty zaliczki jest DOWÓD WPŁATY/PRZELEWU.
Jest on dla nas wiążący i NIE WYSYŁAMY OSOBNYCH POTWIERDZEŃ. Gdyby zaliczka nie dotarła, będziemy się kontaktować telefonicznie i okazanie dowodu wpłaty jest wystarczające.

7. Co zrobić, jeśli nie ma już miejsc na danym obozie?

Jeśli nie zdążyliście zarezerwować i na dany termin nie ma już miejsc, prosimy zaglądać na naszą stronę. Zdarzają się przypadki rezygnacji, więc miejsca mogą się jeszcze zwolnić. Zazwyczaj w formularzu udostępniamy także opcję „zgłoszenia na listę rezerwową”.

8. Jestem osobą dorosłą, czy powyższe zasady też mnie dotyczą?

Osoby pełnoletnie podpisują umowę same za siebie, a procedura rezerwacji jest praktycznie taka sama.