Zniżki i raty na rok 2024

ZNIŻKI DOTYCZĄCE OBOZÓW i WEEKENDÓW LARPOWYCH

Zniżka weterańska – upust wysokości 10% (od ceny głównej), dla każdego uczestnika, który wcześniej przynajmniej raz brał udział w naszym larpie.

Zniżka rodzinna – upust w wysokości po 3% (od ceny głównej) dla uczestników z jednej rodziny, którzy pojadą na obóz (nie musi być ten sam turnus) w jednym roku.

Zniżka last minute – zniżkę ogłaszamy między 15 a 25 czerwca, obejmuje ona pozostałe wolne miejsca na obozach. Zniżka to minimum 100 zł (może być więcej), ale trzeba pamiętać, że w tym czasie na interesującym Cię larpie może nie być już miejsc. Co więcej, po 15 czerwca nie ma też możliwości dodawania nowych punktów zbiórek na dojazdy.
Warunek – rezerwacja musi wpłynąć po ogłoszeniu promocji. Nie uwzględniamy możliwości wycofania rezerwacji i ponownego jej wysłania.

Zniżki konkursowe – na naszej stronie na Facebooku organizujemy konkursy, w których można wygrać bony zniżkowe na larpy. Po wygranej wysyłamy bon zniżkowy z unikalnym numerem, który trzeba wydrukować i wpiąć w umowę.
Zapraszamy do udziału!

RATY:
Wpłacenie całości opłaty za obóz może być dla wielu Uczestników czy ich Rodziców problemem. W takim przypadku proponujemy rozłożenie płatności na części:

  • Zadatek w wysokości 300 zł – (100 zł w przypadku weekendów) w terminie 14 dni od otrzymania umowy
  • I rata – w wysokości 50 % pozostałej (po odjęciu zaliczki) kwoty należności, płatna do dnia rozpoczęcia turnusu.
  • II rata – w wysokości 50 % pozostałej (po odjęciu zaliczki) kwoty należności, płatna do 30 dni od dnia zakończenia turnusu.