Kwatery dla wycieczek

Jeśli wybieracie się do nas na wycieczkę szkolną, zapoznajcie się z różnymi opcjami zakwaterowania. Różne standardy, różne ceny – dla każdego coś pasującego!


Kwatery w standardzie biwakowym

WAROWNIA
Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyjątkowym miejscem noclegowym! (klik)

Tu znajdziesz informacje i zdjęcia bazy noclegowej.


Pensjonaty

DOM POD TWIERDZĄ  

Srebrna Góra, ul. Górne Miasto 1c

Położony u podnóża Twierdzy Srebrnogórskiej, XVIII-wieczny Dom pod Twierdzą oferuje miłą atmosferę pobytu w tajemniczych wnętrzach odrestaurowanego zabytku. Doskonałe  miejsce na przeprowadzenie szkoleń i spotkań o charakterze integracyjnym oraz imprez okolicznościowych. Do dyspozycji gości sala taneczna, kameralna sala bankietowa, zaplecze gastronomiczne, bar.

50 miejsc w 12 pokojach z łazienkami.

CENTRUM TURYSTYKI NIEKONWENCJONALNEJ 

Srebrna Góra, ul. Górne Miasto 3a

Doskonałe miejsce do zorganizowania szkolenia lub konferencji. W zabytkowym, 200-letnim budynku, wybudowanym z bloków czerwonego piaskowca mieści się stylowa jadalnia. Do dyspozycji gości 100-metrowa, przestronna sala z tarasem z panoramicznym widokiem na Góry Bardzkie. Sala została wyposażona we wszelkie niezbędne do prowadzenia konferencji urządzenia w tym projektor, ekran, dobre nagłośnienie, odtwarzacz DVD oraz dostęp do szerokopasmowego internetu.

50 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami.


Kwatery turystyczne

POKOJE GOŚCINNE „WACUŚ” 

Srebrna Góra, ul. Letnia 3

Pokoje gościnne w centrum Srebrnej Góry. Pokoje z łazienkami własnymi i wspólnymi, wi-fi, aneks kuchenny. Zaciszne miejsce do grillowania, bilard, mały pub z czeskimi piwami. Zamykane miejsce na rowery. Niezależne wejście.

16 miejsc noclegowych w 5 pokojach. 

AGROTURYSTYKA „POD ŚWIERKIEM” 

Srebrna Góra, ul. Górne Miasto 11

Pokoje 2 oraz 3 osobowe częściowo z łazienkami,  tv,  wygodne wyposażenie. Do dyspozycji gości sala z kominkiem, wi-fi, miejsce ogniskowe, ogród.

16 miejsc noclegowych w 6 pokojach.