Pakiet na trudne czasy

W czasach pandemii nikomu nie jest łatwo, ale musimy wszyscy trzymać się myśli, że to w końcu minie i wrócimy do aktywności, w teren, w góry. Nie możemy też udawać, że nic się nie dzieje – dostosowujemy się do sytuacji, odpowiadamy na Wasze wątpliwości i obawy:

 1. Nie bój się rezerwować – nic nie tracisz.
  Pamiętaj, organizator turystyki ma OBOWIĄZEK (ustawowy) zwrócić zaliczkę, jeżeli impreza (czyli wycieczka albo obóz) zostanie odwołana. Dotyczy to też sytuacji, kiedy zostanie zmieniona forma czy termin imprezy i nowa wersja nie będzie klientowi odpowiadać. O ile uczestnik nie rezygnuje sam z udziału, to wpłacona zaliczka wraca do niego w całości. Gdyby więc obecne komplikacje miały trwać dłużej i stałyby się przyczyną, dla której musimy odwołać lub przenosić imprezę, będziemy zwracać zaliczki .
  Jeśli impreza, którą zarezerwowałeś, nie odbędzie się z powodu ograniczeń kwarantanny, to będą także inne możliwości:
  • zmiana terminu – tak dla wycieczek jak i dla obozów będziemy w razie konieczności  szukać innych terminów, w zależności od rozwoju sytuacji w kraju. W przypadku obozów Silberberg / Silberspace rozważamy nawet realizację w formie kilku weekendowych wyjazdów larpowych.
  • przełożenie na rok następny – z całą pewnością nie zamierzamy odpuścić i jeśli w tym roku realizacja będzie całkowicie niemożliwa, Wasza rezerwacja może zostać przełożona w całości na następny rok
  • zmiana zaliczki na voucher – na życzenie możemy wymienić zaliczkę na voucher o takiej samej kwocie. Na podstawie vouchera można przyjechać do nas w dowolnym umówionym terminie i zrealizować usługi za określoną na voucherze kwotę.

 2. Damy radę – coś wymyślimy!
  Wszyscy mamy nadzieję, że pandemia skończy się jak najszybciej. Gdyby jednak obostrzenia miały się przeciągać – no cóż, jesteśmy mistrzami improwizacji i będziemy elastycznie kombinować, żeby obiecane imprezy w jakiejś formie się odbyły
  • Zmiany terminów
   To pierwsze rozwiązanie, tak dla wycieczek, jak i imprez, pobytów indywidualnych oraz obozów. Konsultując to z Wami, czyli naszymi Uczestnikami i Klientami, będziemy poszukiwać nowych terminów, które będą Wam odpowiadać. Musi się dać coś dopasować!
   • Wycieczki – termin można przełożyć na czerwiec, albo na wrzesień czy początek października
   • Imprezy i pobyty indywidualne – czerwiec, część lipca i sierpnia, wrzesień
   • Obozy – jeżeli z jakichś powodów lipiec okaże się niewykonalny, możemy próbować przełożyć terminy na sierpień
  • Weekendowe obozy
   Gdyby okazało się, że całe wakacje są niewykonalne – cóż, spróbujemy to zrekompensować weekendami, czyli zamiast 1x 7 dni –> 3 x weekend . Oczywiście, to nie to samo, ale zawsze jakaś forma imprezy, jaką zobowiązaliśmy się wykonać.  
  • Przyszły rok
   W ostateczności, gdyby jednak było bardzo źle i sytuacja nie pozwoliła aż do końca roku na normalne działanie, wszystkie rezerwacje będziemy przerzucać na rok następny, z pełną gwarancją ceny i przy konsultacji terminów.

 3. Voucher ze zniżkami – rezerwuj, a termin dogramy
  Ten temat dotyczy:
  • Wycieczek
  • Imprez
  • Pobytów indywidualnych

   Jeżeli chcesz przyjechać do nas, ale nie wiesz, kiedy to będzie możliwe, rezerwuj teraz, a termin dopasujemy. Możemy ustalić jakiś przedział terminów, jaki Ci pasuje, możemy przyjąć jakieś terminy wstępne, a w miarę klarowania się sytuacji będziemy dopasowywać kalendarz do Ciebie.
   Dla tych, którzy zarezerwują w takiej formie, proponujemy zniżki:
   • Dla imprez zakwaterowanych w Warowni 10%
   • Dla zakwaterowanych poza Warownią 5 %

Łatwo nie będzie, ale nigdzie się nie wybieramy, czekamy aż uda się Wam do nas wrócić 🙂 A póki co – #zostańwdomu, życzymy (nam) wszystkim zdrowia i cierpliwości 😉