Nadchodzący obóz larpowy:

SILBERBERG: Oto wstaje świt (epilog)

“Agade okazało się … martwe. Całkowicie. Zostały po nich tylko „wieczne latarnie”, upiorne światła na ruinach ich miast, po których snują się potwory. I zapisane na złotych kartach strzępy ich wiedzy.
A była to wiedza zdolna zmienić nasz własny świat w coś, czego nikt z nas, przechodząc przez powrotny portal, nie był w stanie przewidzieć.” 

FORMA:
👉 Weekend larpowy

TERMIN:
👉 7 – 9 października 2022 r

CENA:
👉 520 zł + dojazd

👉 +100 zł dodatkowa opcja wyboru kwatery w sąsiednim pensjonacie
(jeśli będzie tam min. 10 os, kwatera będzie fabularna, ale bez możliwości walki na terenie)

CENA OBEJMUJE:

✓ Pełną opiekę kwalifikowanych wychowawców
✓ Ubezpieczenie NNW
✓ Wyżywienie od kolacji 1 dnia do śniadania 3 dnia pobytu (część wyżywienia ma formę prowiantu terenowego)
✓ Zakwaterowanie w bazie noclegowej „Warownia” i opcjonalnie w dodatkowej kwaterze
✓ Możliwość bezpłatnego wypożyczenia stroju fabularnego i broni bezpiecznej
✓ Opiekę Mistrza Gry przed obozem – przygotowanie postaci do udziału w grze
✓ Wielowątkową, absorbującą fabułę
✓ Animację gry w trybie non stop – zaczynamy w nocy po przyjeździe, kończymy 24h później
✓ Oprawę gry, w tym efekty specjalne, charakteryzację, stroje, broń i akcesoria
✓ Zniżkę na zakupy w sklepie larpowym „Rekwizytornia”

CENA NIE OBEJMUJE:
👉 Dojazdu – istnieje możliwość dokupienia dojazdu autokarowego z Wrocławia (50 zł)

UCZESTNICY:

👉 WIEK – zalecamy min. 14 lat ale to Wy, Rodzice i Uczestnicy, lepiej wiecie, czy dana osoba poradzi sobie fizycznie i psychicznie w grze.


👉 Minimalna liczba uczestników – 35 osób
👉 Maksymalna liczba uczestników – 55 osób

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

👉ZAKWATEROWANIE: baza biwakowa WAROWNIA
domki drewniane o konstrukcji kanadyjskiej, pokoje 4- lub 5-osobowe, wyposażone w łóżka piętrowe lub łóżka polowe, półki, ogrzewanie i oświetlenie elektryczne. Do dyspozycji Uczestników są materace + prześcieradło, poduszka oraz koc wojskowy, ale Uczestnik powinien posiadać WŁASNY ŚPIWÓR.

Opcja dodatkowa: zakwaterowanie dodatkowo płatne w sąsiednim pensjonacie (pokoje 3-4 os. z łazienkami)

👉 WYŻYWIENIE:
– kolacja – ciepły posiłek 1 dnia przed grą oraz 2 dnia w trakcie gry
– śniadania – bufet kanapkowy 2 i 3 dnia + nieograniczona możliwość robienia prowiantu i kanapek na wynos.
– prowiant w teren – wygodne do zapakowania suchary turystyczne, kabanosy, orzechy, ser i inne.
Posiłki Uczestnicy spożywają z własnych naczyń.

CHARAKTER GRY:

👉 Terenowa, poza budynkami – w dzień przede wszystkim na obszarze Warowni, w nocy w lesie oraz na terenie fortów Twierdzy Srebrnogórskiej
👉 Nocna – duża część gry będzie toczyć się w nocy, ze względu na bardzo krótki czas gry będziemy starać się wykorzystać go maksymalnie. Dodatkowo w dzień mamy ograniczone możliwości fabularne ze względu na kolizje z otaczającym światem w terenie.
👉 Przygodowa – nakierowana na akcję, ciągłe napięcie, adrenalinę. Oczywiście bardzo możliwe są starcia i potyczki, w tym takie z potworami.
👉 Polityczno – mistyczno – intrygancka – motywem przewodnim będzie zagospodarowanie i ukierunkowanie zdobyczy z wielkiej wyprawy, zatem zetrą się tu liczne grupy interesów.
👉 PvP – jest możliwe, że wiele starć będzie w trybie gracz vs gracz, jeśli grupy okażą się mieć przeciwstawne interesy.

FABUŁA:

Powrót z odległego Agade był bardziej przymusową ewakuacją – odkrycia wyprawy były alarmujące i zelektryzowały cały znany świat. Co dla jednych było wizją zagrożenia, to dla innych stanowiło niepowtarzalną szansę rozwoju, a wręcz skoku cywilizacyjnego, jaki mogłyby zapoczątkować agadejskie odkrycia.
Tworzywo, które jest zdolne izolować szkodliwe promieniowanie minerału? Substancja, z pomocą której można łączyć tkanki różnych stworzeń, nawet takich z odmiennych gatunków? A nade wszystko – projekt machiny, która jest zdolna odpowiednio kierunkować przepływ energii w węzłach geomantycznych, machiny, o której źródła mówiły, że niegdyś za jej przyczyną pustynna Assura była kwitnącym ogrodem…?
Ileż zastosowań, ile możliwości… Ile dawnych zależności przestanie mieć znaczenie, ile trzeba będzie wydzielić nowych stref wpływów… Wszystko zależy od tego, w czyich rękach ostatecznie znalazły się najważniejsze znaleziska, kto z kim i za co zawsze odpowiedni układ.
Oczywiście, zależy również od tego, kto dożyje do momentu, by podpisać odpowiednie dokumenty, komu będzie sprzyjać… fortuna, a kto potknie się nieszczęśliwie o sznurówki. Kto będzie się zastanawiał i rozważał, a kto podejmie działanie…

A że w tle majaczy gdzieś widmo upiornych matron, Xwede, żarłocznych stworzeń zesłanych na Eę, aby ją powoli pochłaniać… Kto by się tym przejmował.